Немає відгуків, додати
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Тротуарна плитка (ФЕМ)

Фігурні елементи мощення відомі ще з давнини, спочатку вони були з каменю, а з двадцятого століття в наше життя увійшов бетон і зміцнився в будівництві, ландшафтному дизайні. Сучасні елементи мощення — це різноманітні за формою і призначенням конструкції з бетонного матеріалу, які повністю можуть виконувати всі бажані задумки людини в оформленні вуличного простору. Скорочено такі деталі прийнято називати ФЕМ.

Для мощення використовуються як натуральні камені, так і їх штучні види. Перший тип — це дорога продукція, яку складніше укладати. Однак це міцний матеріал природного походження. Штучний вигляд — це вироби з важкого бетону. Виготовляється цей продукт шляхом формування і подальшого затвердіння суміші на основі щебеню або гравію, піску, води і цементу. До такого матеріалу додаються різні добавки. З такого матеріалу зручно виготовляти готові продукти будь-якої форми. Они могут иметь разные свойства, отличаться по цвету, виду поверхности и другим характеристикам. 

Фигурные элементы мощения можно применять в любом пространстве: в парках и на площадях, вдоль проспектов, для тротуаров и парковочных мест. ФЭМ применяются в дорожном строительстве и в качестве деталей на придомовых территориях. Они удовлетворяют требования в мощении пешеходных дорожек, подходят для заправок, используются в промышленности и частном хозяйстве. Брусчатка, дорожные элементы, детали благоустройства — все это может быть выполнено из бетонных ФЭМ. 

Ми продаємо матеріал з натуральної сировини, всі вироби не втрачають своїх властивостей з часом, залишаються функціональними і міцними. Вони стійкі до морозів і перепадів температур. Бетонні елементи не нагріваються в літню пору настільки сильно, як це відбувається з асфальтом, так що бруківка   приємний і вигідний матеріал. Кожен фігурний елемент мощення — це функціональна деталь, яка володіє естетичними якостями. 

Перевага фігурних елементів мощення:

  • невисока вартість;

  • різноманітність асортименту;

  • вологостійкість (а також можливість уникнути скупчення води при використанні відповідних ФЕМ);

  • зносостійкість;

  • простота в установці, заміні, зняття з локації і подальшому поверненні на місце. 

Для ознайомлення з усіма видами ФЕМ, які представлені в каталозі , ви можете скористатись нашим сайтом. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner