Немає відгуків, додати

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Герметики Піни Силікони

Будь-який будівельний процес не обходиться без клеючих речовин. Вони необхідні для кріплення певних деталей, створення гідроізоляційного шару і підвищення адгезії. Для різних поверхонь необхідно вміти правильно підбирати сцепляющий матеріал. Саме правильний підбір забезпечує тривалий термін служби.

Будівельна піна

Є однією з різновидів герметика, основу якого становить ізоціонат і полиол. Найчастіше рідина міститься в аерозольні балони, які дуже зручні у використанні. Матеріал ідеально прилягає до таких поверхнях - скла, каменю, металу, пластику і бетону. Піна ідеально заповнює всі важкодоступні тріщини і порожнечі. Будівельна піна монтажна відмінно протистоїть зовнішнім руйнівникам, і забезпечує відмінну шумоізоляцію.

Герметики

Для обробки швів і тріщин це найбільш використовуваний матеріал. Незамінним клей герметик для герметизації склопакетів і з'єднання стиків панелей. Для його виготовлення використовують різну сировину, від виду якого залежить сфера застосування.

Силіконовий

Для виготовлення такого герметика використовують велику кількість складових. Це - пластифікатор для створення еластичності, каучук силіконовий, вулканізатор для в'язкості, праймер для збільшення показника зчеплення з поверхнею, підсилювач для збільшення міцності і кольоровий наповнювач. В залежності від більшої концентрації основного речовини діляться на нейтральний, кислотні та лужні. Найбільш доступними за ціною є кислотні. Основу такого герметика становить оцтова кислота, яка негативно впливає на мармурові і цементні поверхні. Найбільш універсальним є нейтральний, основу якого становить спирт або кетоксим. Для герметиків цієї групи характерні такі показники:

  • Здатність розтягуватися на рухливих ділянках;
  • Відмінний показник адгезії;
  • Відмінна міцність матеріалу;
  • Стійкість до природних впливів та ультрафіолету;
  • Відсутність плісняви та бактерій на поверхні.

Єдиним недоліком матеріалу є неможливість використовувати на вологій поверхні.

Акриловий герметик

Переважно використовується для внутрішніх робіт, тому має невелику вартість. Забезпечує відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею, може бути зверху покритий грунтовкою. Недоліком є витримування мінімальних механічних навантажень, схильність до впливу вологи. Активно застосовується для установки підлоги, кріплення плінтусів і прорізів дверей.

Бітумний

Чаще всего используется для строения гаражей, подвалов и других помещений общего пользования. Так как начинает плавиться при высоких температурах, устанавливается в зонах где нет открытого солнца или нагревательных приборов. Активно используется в строительстве, так как идеально сцепляется со всеми видами материалов.

Полиуретановый

Используется для внутренних и внешних работ. Такой широкий спектр применения обеспечивает устойчивость к перепадам температуры, устойчивость к коррозии и атмосферным осадкам. На его поверхность отлично наносится краска или другие вещества.

 

Якщо вам необхідно купити, герметик або купити будівельну піну, проходите в наш каталог. Ми готові надати безкоштовну консультацію і допомогти з вибором. Більш детально ознайомитися з матеріалом можна в наших філіях, які розташовані по всій території України. Оформляйте замовлення!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner